Продовжуємо допомогати внутрішньо переміщеним особам!

Дата: 12.08.2022 17:09

Фото без описуСтрижавська громада від початку повномаштабної війни прийняла більше 1000 людей.

Люди і нині тікають від бомбардувань та обстрілів, а ми створюємо максимально комфортні умови, щоб їм було затишно на новому місці. Про це повідомив голова Стрижавської громади Михайло Демченко на своїй сторінці у Фейсбук.

Учора в рамках робочого візиту Стрижавську громаду відвідав начальник Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урдзік разом із заступниками Юлією Олійник та Оленою Футуймас.

Відбулися виїзні прийоми громадян у  Стрижавці, Мізяківських Хуторах та Сосонці.

345 продуктових наборів передали гості внутрішньо переміщеним родинам за дорученням Начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова.

Обговорили низку важливих питань, які стосувалися фінансової, соціальної та медичної підтримки, виплат різного роду, готовності до опалювального сезону та заготівлі дров.

Від імені громади та нових жителів очільник громади подякував керівництву обласної та районної адміністрації за постійну увагу та підтримку.