Привітання голови громади Михайла Демченка з Днем Державного прапора України!

Дата: 23.08.2022 09:00

З Днем Державного прапора України, дорога громадо!

Жовто-блакитний стяг — насправді живий символ сили духу та нескореності українців. Яким же рідним і дорогим серцю він є для кожного з нас нині, у час випробувань! Він гордо майорить над Стрижавською громадою, вітаючи подорожніх. Прикрашає ваші оселі у дні державних свят. Для людей, переміщених із гарячих точок України, саме прапор є надійним свідченням того, що вони — вдома, серед своїх.

Із Державним прапором біля серця ідуть у бій наші воїни і гордо здіймають його над звільненими від окупантів містами та селами. Для усього світу жовто-блакитний став знаком єдності у боротьбі проти агресії і тоталітарного режиму.

Бережімо його, як нашу незалежність! Шануймо здобутки тих, хто присвятив своє життя становленню України як вільної держави! Гуртуймося у допомозі захисникам, і нехай Державний прапор переможно здіймається над рідною землею!

Щиро — Михайло Демченко,

голова Стрижавської територіальної громади