В Стрижавській громаді вшанували пам’ять захисників України

Дата: 29.08.2022 16:52

Сьогодні, 29 серпня, у День пам’яті захисників України відбулось покладання квітів до могилок полеглих земляків, які поховані у Стрижавці, Сосонці та Мізяківських Хуторах. Вшанували загиблих героїв, захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

Відзначення цього трагічного дня саме сьогодні обрано не випадково, адже 29 серпня 2014 року українські війська виходили з Іловайського оточення, зазнавши найбільших втрат через віроломні дії російського агресора.

Цей день також нагадує нам ту високу ціну, яку наш народ заплатив протягом сторіччя боротьби за право жити у незалежній та вільній державі. На жаль, це право ми змушені виборювати і зараз.

Сьогодні кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний сонях пам’яті та схиливши голову, вшановуючи пам'ять Героїв.

Маємо знати поіменно тих, хто віддав своє життя за незалежність Батьківщини і наше з вами мирне майбутнє.

? Геннадій Хитрик

? Ігор Рябоконь

? Михайло Слободянюк

? Сергій Наконечний

? Микола Обертій

? Віталій Граб

? Іван Лєбедєв

? Іван Глуханюк

? Сергій Байдалюк

? Олександр Кожушко

? Василь Ляшко

? Вадим Єфременюк

Вшануймо їхню світлу пам'ять!

Піклуймося про їхні родини!

Бережімо спогади про подвиг кожного!

Герої не вмирають!