Сумна звістка надійшла з фронту, загинув наш земляк, стрижавчанин Роман Семенчук

Дата: 30.08.2022 08:39

Фото без описуСумна звістка надійшла з фронту.

Поблизу Опитного на Донеччині 16 серпня загинув наш земляк, стрижавчанин Роман Семенчук.

Він — випускник Стрижавського ліцею №1. Працював у місцевій виправній колонії, а з початком російського вторгнення у 2014-му пішов у зону АТО. 24 дні провів в окупації, але зміг вибратись.

Роман Анатолійович був не з тих, хто спокійно спостерігає за побратимами на фронті, тож наприкінці 2021-го знову повернувся на поле бою. Служив головним сержантом 2-го механізованого взводу, 1-ої механізованої роти військової частини А2988. Мав всевдо "Мирний", яке влучно характеризує його світогляд. У свої 42 роки був енергійним, сміливим воїном, добрим другом, батьком і чоловіком.

Загибель героя — важка втрата для його дружини, двох синів, сестри та братів.

Щиро сіпвчуваємо горю родини!

Про час та місце живого коридору і церемонію прощання з Романом Семенчуком повідомимо додатково.

Ми зробимо все, щоб з великою шаною провести нашого захисника в останню дорогу!