Вітання голови громади Михайла Демченка з Днем знань!

Дата: 01.09.2022 09:00

Фото без описуМирного й успішного навчального року, дорога громадо!

Не таким урочистим, як зазвичай, є цьогорічний день першого шкільного дзвоника. Новий навчальний рік ми розпочинаємо в умовах воєнного стану. Та саме він спонукає ретельніше дбати про освітній процес, адже знання та навички дітей —  це також стратегічна зброя. Вивчаючи рідну мову, історію та культуру, молодь усвідомлює себе частиною нації, держави, а отже, не залишає ворогам шансів впливати на свій світогляд.

У Стрижавській громаді ми підготували умови для занять у нових обставинах. Маємо обладнані укриття, налагоджені алгоритми для дистанційної роботи, педагогічні колективи знають, як підтримати малечу під час повітряної тривоги.

Щиро бажаю діткам, батькам та наставникам емоційної рівноваги і витримки, плідного та безпечного навчального року! Нехай заняття будуть успішні та цікаві! Вірю, що все заплановане вдасться! Гуртуймося і  наближаймо перемогу!

Щиро — Михайло Демченко,

голова Стрижавської територіальної громади