Проведено 49 позачергову сесію Стрижавської селищної ради

Дата: 01.09.2022 12:44

Фото без опису31 серпня під головуванням Стрижавського селищного голови Михайла Демченка відбулось засідання позачергової 49 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання. На порядок денний було винесено 30 питань.

Затвердили доповнення до Плану роботи Стрижавської селищної ради 8 скликання на 2022 рік, а також рішення виконавчого комітету селищної ради.

Надали згоду на передачу з державної власності пристроїв супутникового зв’язку «Starlink» у комунальну власність Стрижавської селищної територіальної громади для комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради та його структурних підрозділів.

Підтримали проєкт рішення щодо затвердження антикризового плану реагування на випадок припинення газопостачання в опалювальному сезоні 2022-2023 років у Стрижавській селищній територіальній громаді.

Ухвалили нову редакцію Положення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради.

Також розглянули земельні питання, які безпосередньо стосуються жителів громади.

Усі питання порядку денного були ухвалені депутатами селищної ради.