Учениця Стрижавської громади склала Національний мультипредметний тест з історії на 200 балів

Дата: 01.09.2022 17:40

Фото без описуЗнання — сила, яка відчиняє двері в успішне майбутнє.

Про це добре знає випускниця Стрижавського ліцею №2 - Діана Нечипорук.

У День знань я хотів би надихнути її історією сотні учнів та учениць нашої громади.

Війна, повітряні тривоги, страх невизначеності — усе це, на жаль, є. Однак і такі труднощі не здатні завадити якісному навчанню.

Діана — єдина школярка у Стрижавській громаді, котра склала Національний мультипредметний тест з історії на 200 балів.

Для того щоб отримати максимальний результат, дівчина працювала за шкільною програмою разом зі своєю учителькою Наталею Тарнапольською, а також мала додаткові заняття. Школу завершила зі срібною медаллю.

"Діано, тобою пишаються не лише батьки і педагоги! Ти — гордість громади! Вітаю з чудовим результатом і щиро бажаю досягнути у дорослому житті всього, про що мрієш! Звісно, під мирним небом України!", - зазначив голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко.