Михайло Демченко завітав на чемпіонат Вінницького району з футболу підтримати гравців громади

Дата: 13.09.2022 09:41

Фото без описуТриває чемпіонат Вінницького району з футболу. Наші команди грають у Прем’єр-лізі та Першій лізі. Мають добру форму і волю до перемоги.

11 вересня відбулися матчі другого туру. Стрижавська «Нива» з рахунком 1:0 обіграла спортсменів футбольного клубу «Лука» з Луки-Мелешківської громади. На жаль, нашому «Колосу» із Мізяківських Хуторів не вдалося перемогти «Чорну перлину» з Горбанівки та Ільківки.

ФК «Нива 2» зі Стрижавки майже обійшла футболістів із Ксаверівки. Буквально на останніх хвилинах команда «Ксаверівка» зрівняла рахунок 2:2.

«Вболіваймо за наших Спортсмени формують футбольну впізнаваність громади. Вдячний хлопцям за видовищну гру, яскраві гольові моменти та позитивні емоції ! Враховуємо слабкі місця і вдосконалюємо майстерність! Зараз наші спортсмени готуються до нового спортивного двобою. Найближчої неділі на полі зійдуться команди «Колос» (Мізяківські Хутори) з «Нива 2» (Стрижавка) та ФК «Якушинці» (Якушинці) з «Нива» (Стрижавка).Давайте побажаємо їм успіху! Підтримаймо земляків!», - зазначив голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко.