Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Стрижавська «Нива» переможець чемпіонату з футзалу Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос"

Дата: 19.09.2022 14:36
Кількість переглядів: 572

Фото без опису17 вересня 2022 року на спортивних майданчиках Стрижавської громади відбулись фінальні змагання чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос" з футзалу серед чоловічих команд територіальних громад Вінниччини на підтримку Збройних сил України «З Україною в серці, з вірою у ЗСУ!».

У фінальних іграх брали участь команди Стрижавської, Іллінецької, Липовецької, Северинівської, Томашпільської та Шпиківської територіальних громад. З вітальним словом до учасників змагань звернулись голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко та заступники голови обласної територіальної організації ВФСТ "Колос" Вадим Мохник і Валерій Швець.

Хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв за оборону України та загиблих мирних громадян нашої держави.
За результатами ігор у двох підгрупах фінальної частини чемпіонату визначились команди ключових поєдинків! Так у грі за третє-четверте місця, в очному поєдинку, зійшлися спортивні колективи Липовецької та Шпиківської громад. У першому таймі шпиківчани переважали своїх опонентів- 4:1. Але після перерви домінували липівчани, які спромоглись впевнено перемогти своїх суперників.

Найзахопливішим протистоянням стала гра Стрижавської та Северинської громад, за 1-2 місце чемпіонату. Перші два голи в цьому матчі забили стрижавчани, але згодом їхнім суперникам вдалося вирівняти рахунок, фінал міг би закінчитись нічією, але наші хлопці змогли згуртуватись та вибороли вирішальний гол на останніх хвилинах матчу. Отже гра закінчилась з результатом 3:2 на користь Стрижавської громади!

Під час нагородження, особистими спортивними призами були відзначені кращі гравці команд, вручені кубки призерам та переможцю чемпіонату: