Мешканці села Мізяківські Хутори відзначали 616-річницю заснування села

Дата: 22.09.2022 13:09

Фото без опису21 вересня у велике християнське свято Різдва Пресвятої Богородиці, яке в народі називають Друга Пречиста, мешканці села Мізяківські Хутори відзначали 616-річницю заснування села.

На святкові богослужіння завітали місцеві жителі, голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, його заступниця Світлана Лендя, староста Мізяківсько-Хутірського округу Людмила Панасюк, місцеві депутати та підприємці.

Отець Максим спільно з духовенством міста Вінниці звершили Божественну літургію у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Після Літургії та хресного ходу священнослужителі привітали парафіян з Храмовим празником, наголошуючи на сутності свята та вагомості народження Божої Матері для спасіння людини.

З вітальним словом до парафіян звернувся голова Стрижвської тереторіальної громади Михайло Демченко: «Сьогодні Україна об'єднана радістю повернення наших воїнів з полону. Спільна молитва за перемогу та небесну опіку над захисниками України є дуже важливою. Духовне єднання має потужну силу. Вдячний усім священникам Стрижавської громади за їхнє духовне наставництво та підтримку тих, хто потребує поради і розради. Гуртуймося, щоб бути сильними і незламними!»

Важливою подією для релігійної громади було встановлення флагштоків та освячення прапору України та прапору Православної Церкви України.