До Дня села у Мізяківських Хутора та Дня миру у місцевому ліцеї відбувся патріотично-виховний захід

Дата: 23.09.2022 08:51

Фото без описуДо Дня села у Мізяківських Хутора та Дня миру відбувся патріотично-виховний захід, організований восьмикласниками місцевого ліцею. Вони разом з поетесою і виконавицею пісень Зоєю Красуляк підготували невелику програму.

Почесним і важливим гостем був – наш земляк, учасник російсько-української війни Олександр Марков. Уважно вдивіться у його фото. Мудрість і мужність закарбувалися в його очах.

Олександр розповідав, що саме матір-вчителька прищепила йому у дитинстві почуття справедливості та патріотизму. Коли Батьківщина опинилася під загрозою, він не зміг залишитися вдома. Одразу ж добровольцем пішов на фронт. Був у боях на Донеччині. Внаслідок поранення втратив ногу, але не зламався духом. Нині має протез і поволі звикає рухатись. Зміцніти і пройти реабілітацію допомагає донька.

Для Олександра було важливо прийти до дітей і розповісти їм правду про війну та силу духу тих, хто нині тримає фронт.

Голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко подякував герою за незламність і стійкість,за те, що діти Стрижавської громади мають можливість проводити заходи, жити у своїх домівках і не тікати з рідної землі. Зазначив, що решту України наші воїни обов’язково очистять від окупантів!