У Стрижавській громаді відбувся благодійний турнір з волейболу на підтримку Збройних Сил України

Дата: 26.09.2022 16:28

Фото без опису24 вересня 2022 року відбувся благодійний відкритий турнір з волейболу на підтримку Збройних Сил України, які відстоюють на передовій Незалежність України від російських окупантів.

На спортивному заході були присутні голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, президент Вінницької районної організації волейболу Микола Захаревич, заступник голови Вінницької територіальної організації «Колос» Вадим Мохник, голова  Вінницької районної організації «Колос» Роман Юсумбелі, доцент ВДПУ Віктор Романенко та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Світлана Томусяк.

У змаганнях взяли участь 6 команд: 2 команди зі Стрижавки ( «MIKSS» та «Стрижі»), а також команди з Мізяківських Хуторів, Пеньківки, Сосонки та команда Вінницького державного педагогічного університету «Гості».

За результатами напруженої боротьби призове І місце виборола команда з Сосонка. Друге місце – команда «Стрижі» смт Стрижавка. Бронзу здобула команда «МІКСС» смт Стрижавка. Четверте місце – команда з Мізяківських Хуторів. П’яте місце розділили між собою команда з Пеньківки та команда «Гості» з Вінниці.

У номінаціях визначили:

• "Кращим гравцем" - Захаревича  Андрія (Стрижавка «MIKSS"),
  • “Кращим нападаючим" - Гончарука Вадима ("Сосонка"),
  • "Кращим розігруючим" - Олександра Козака  ("Сосонка"),
  • "Кращим блокуючим" - Шевченко Григорія (Стрижавка "Стрижі"),
  • «MVP- гравцем" стала Світлана Белінська («Мізяківські Хутори»).

Команди-призери турніру були нагороджені Кубками переможців, медалями та грамотами.

Щира подяка спортсменам та їхнім тренерам, усім хто долучився до організації благодійного спортивного заходу, за участь та підтримку благодійного турніру. Усі зібрані кошти будуть передані на допомогу ЗСУ на закуплю необхідного спорядження для наших воїнів.