Проведено позачергову сесію селищної ради

Дата: 29.09.2022 19:00

Фото без опису29 вересня 2022 року під головуванням Стрижавського селищного голови Михайла Демченка відбулася позачергова 50 сесія Стрижавської селищної ради 8 скликання.

Депутати ухвалили рішення про затвердження розміру щомісячної плати за навчання в комунальній установі «Стрижавська дитяча музична школа» Стрижавської селищної ради та визначення пільгових категорій осіб на 2022-2023 навчальний рік. До пільгової категорії відносяться: діти із багатодітних сімей; діти з інвалідністю; діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; діти, батьки яких мають статус учасника бойових дій; діти з малозабезпечених сімей.

Затвердили Стратегію розвитку Комунального закладу «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області» на 2022-2026 роки. Також депутати затвердили рішення виконавчого комітету селищної ради.

Прийняли рішення про погодження Положень відділень комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради.

Ухвалили рішення про проведення занять тренувань груп відділення з боксу комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна».

Також розглянули земельні питання, які безпосередньо стосуються жителів громади.

Із 31 питання порядку денного сесії депутатами було ухвалено 30 рішень.