Захищаючи Батьківщину, у бою загинув наш земляк, стрижавчанин Олександр Бородай

Дата: 06.10.2022 09:49

Фото без описуСумна новина прийшла у Стрижавську громаду з фронту…Захищаючи Батьківщину, у бою загинув наш земляк, стрижавчанин Олександр Бородай.

3 жовтня приблизно о 16:30 поблизу Давидового Броду, що на Херсонщині, він потрапив під артилерійський обстріл.

Олександр родом з Житомира. У 1986-му році переїхав з родиною до Вінниці. Дуже рано залишився сиротою, з дев’ятирічного віку його доглядала бабуся. Саме їй, напевне, маємо завдячувати патріотичним вихованням Олександра та його сильним характером. Для нього рідна земля завжди була великою цінністю, за яку варто боротися.

Закінчивши Вінницьке професійне училище №5, Олександр перебрався до Стрижавки. Працював будівельником. Завжди тонко відчував красу. У Вінниці займався реставрацією костелу Пресвятої Діви Марії Ангельської. Був членом тамтешньої неокатехуменальної спільноти. Мав талант до музики і добрі вокальні дані.

У 2014-му Олександр пішов у зону АТО. Відчув внутрішній поклик до того, щоб боронити Батьківщину. Служив у батальйоні «Айдар». Отримав відзнаку «Патріот Вітчизни». Додому повернувся після поранення, уже з інвалідністю.

Труднощі зі здоров’ям не зупинили мужнього воїна тоді, коли почалося повномасштабне вторгнення. У перші ж дні війни Олександр Бородай записався до територіальної оборони, а 11 березня вирушив у зону бойових дій. Був навідником-оператором 3-го розвідувального відділення 3-го розвідувального взводу 2-ї розвідувальної роти військової частини А1445.

Всього тиждень герой не дожив до свого 49-го дня народження.

Загибель Олександра – тяжка втрата для його синів Івана та Владислава, маленької онучки, дружин.

Боляче усвідомлювати, що війна забирає сильних духом, світлих і порядних людей. Тих, хто є гордістю громади і надійною опорою для своїх близьких.

Щирі співчуття рідним і друзям Олександра! Жодні слова нині не втішать їх у скорботі.

Про час і місце живого коридору для загиблого захисника, а також про церемонію прощання з ним повідомлю додатково.

Вічна слава Герою!