Як працює система призначення і виплати субсидій вивчали представники Пенсійного фонду України

Дата: 07.10.2022 11:26

Фото без описуАдміністрування житлових субсидій та пільг Уряд України передав у компетенцію Пенсійного фонду.

16 вересня цього року вийшла постанова Кабінету Міністрів України №1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України», в якій зафіксовано ці зміни.

Як система призначення і виплати субсидій працює на місцях? Чи виникають труднощі з документообігом?

Щоб вивчити практичний досвід громади у цьому напрямі днями до ЦНАПу Стрижавської селищної ради прибули заступник голови правління Пенсійного фонду України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Малецький та начальниця Головного управління Пенсійного фонду Вінницької області Олена Корчака.

Разом з ними участь у робочому візиті взяли і представники компанії-розробника програмного забезпечення ТОВ «Медирент». Адже саме програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» використовується для опрацювання документів.

Наших гостей передусім цікавили проблемні питання служб соціального захисту населення, ЦНАПів і безпосередніх надавачів послуг – комунальних підприємств, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Звісно, моменти у роботі є. Отож наші адміністратори озвучили їх і висловили побажання щодо поліпшення процесів.

Це потрібно, щоб якісно і швидко надавати послуги людям, мінімізувати затримки у роботі та забезпечувати чітку взаємодію між усіма учасниками цього адміністративного ланцюжка.

Шановна громадо, усі служби і відділи селищної ради працюють заради нашого спільного комфорту і добробуту.

Тож якщо у вас виникають запитання або ви потребуєте консультації, звертайтесь!