Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 13.10.2022 17:05

13 жовтня під головуванням Стрижавського селищного голови Михайла Демченка відбулось засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради. На порядок денний було винесено 7 питань.

З метою своєчасної підготовки об’єктів територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період та сталого проходження опалювального сезону, виконавчий комітет селищної ради вирішив розпочати опалювальний сезон 2022-2023 років в Стрижавській  територіальній громаді при збережені середньодобової температури зовнішнього повітря нижче восьми градусів тепла протягом трьох діб підряд.

Про проєкт рішення селищної ради «Про нову редакцію додатка 2 «Перелік пільг для юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України із сплати земельного податку», затвердженого рішенням 47 сесії селищної ради 8 скликання від 14 липня 2022 року №1 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Стрижавської селищної територіальної громади».

Внесли зміни до рішення «Про  бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Члени виконкому також внесли зміни до Програм:

•         комплексної програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки;

•         програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.