Михайло Демченко привітав жителів мікрорайону "Коло-Михайлівка" з престольним святом

Дата: 14.10.2022 21:40

Фото без описуУрочиста і піднесена атмосфера сьогодні панувала у храмі Покрова Пресвятої Богородиці, який знаходиться у Коло-Михайлівці.

Престольне свято зібрало стрижавчан на молитву. Цю церкву колись називали  козацькою, адже побудована була ще три століття тому.

Божу Матір козаки вважали своєю заступницею, а саме свято її Покрова шанували особливим чином.

Доречно, що й нині День захисників та захисниць України ми відзначаємо разом з Днем козацтва та християнським спомином про Богородицю.

На превеликий жаль, старовинний храм у Коло-Михайлівці не зберігся. Маємо нині новий, зведений у середині 90-их. Цінуємо можливість єднатися тут духовно та підтримувати один одного.

Голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко долучитися до парафіяльної спільноти храму вранці, під час богослужіння. Головні молитви звучали на рідну громаду й України, мир на нашій землі та захист воїнів.

Керівник громади привітав стрижавчан з престольним святом! Побажав внутрішньої міцності, непохитної віри, злагоди і здоров’я!

Тримаємо духовний фронт!

Віримо у перемогу!