Суспільне Вінниця: У селах Стрижавської громади запрацювали пункти здоров'я (Відео)

Дата: 28.10.2022 10:33

Фото без описуУ п'яти селах Стрижавської громади запрацювали пункти здоров'я, де можна отримати первинну допомогу. Туди раз на тиждень приїздять сімейні лікарі. Про це Суспільному розповів очільник Стрижавської громади Михайло Демченко.

86-річна жителька села Переорки Стрижавської громади Надія Пивовар у пункт здоров'я прийшла на огляд до лікаря. Скаржиться на біль у горлі та високу температуру.

мене багато болячок, тиск, горло вже болить", — каже Надія Пивовар.

Пункт здоров?я у Переорках запрацював з жовтня. Пацієнтів приймає сімейний лікар Ігор Мельник щочетверга з 9 до 13 години. Приїздить раз на тиждень. Надає первинну допомогу, за потреби виписує направлення до вузьких спеціалістів.

"У нас є можливість виміряти тиск, цукор в крові, зробити кардіограму, оглянути хворого. Пацієнтам не треба їхати в інші заклади", — розповідає Ігор Мельник.

Рішення про створення пункту здоров'я у селі прийняли на сесії Стрижавської селищної ради 29 вересня, — каже очільник Стрижавської громади Михайло Демченко.

Такі ж пункти відкрили ще у 4 селах Стрижавської громади - Лаврівці, Дорожному, Медвідці та Підлісному. Там теж пацієнтів приймають раз на тиждень.

Джерело: Суспільне Вінниця