В Стрижавській громаді проведено волейбольні змагання на підтримку ЗСУ

Дата: 01.11.2022 16:10

В Стрижавській громаді відбулись волейбольні змагання - першість з волейболу Вінницького району серед чоловічих команд 2022-2023 років на підтримку Збройних сил України.

На спортивному заході були присутні президент Вінницької районної організації волейболу Микола Захаревич, голова  Вінницької районної організації «Колос» Роман Юсумбелі та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Світлана Томусяк.

У змаганнях взяли участь 3 команди: «MIKSS» смт Стрижавка, «Десна» с.Сосонка та «Юність» с. Агрономічне.

За результатами напруженої боротьби призове І місце виборола команда «Десна». Друге місце – команда «Юність», бронзу здобула команда «МІКСС» смт Стрижавка.

Команди-призери турніру були нагороджені Кубками переможців, медалями та грамотами.

Щира подяка всім учасникам заходу, які в цей складний час приймають участь у спортивному житті громади та району та підтримують наших мужніх та хоробрих воїнів – Збройні Сили України! Усі зібрані кошти будуть передані на допомогу ЗСУ на закуплю необхідного спорядження для наших воїнів.