Голова громади Михайло Демченко привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

Дата: 06.11.2022 15:12

Фото без описуЛюдяність, доброта та надзвичайна відповідальність — риси, які характеризують тих, хто обрав роботу у соціальній сфері. Сьогодні у них професійний день.

Випадкові люди у цій сфері не затримуються, адже неможливо допомагати іншим без внутрішнього поклику до такої місії.

Стрижавській громаді пощастило. Маємо чудову команду професіоналів.

13 соціальних робітників опікуються літніми людьми та тими, хто має інвалідність і потребує сторонньої допомоги. Ще 10 працівників задіяні на інших роботах у відділах та службах селищної ради.

В умовах війни викликів побільшало. Ви підтримуєте тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, втратив домівку, вимушений адаптуватися на новому місці.

Ваших умінь і великого серця вистачає для всіх!

Тож нехай наснага не вичерпується, а людська вдячність і шана додають сил! Мирних і безпечних вам трудових буднів!