На засіданні виконавчого комітету розглянуто ряд важливих питань

Дата: 07.11.2022 17:24

Фото без опису07 листопада під головуванням Стрижавського селищного голови Михайла Демченка відбулось засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради. На порядок денний було винесено 13 питань.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на території Стрижавської територіальної громади  на 2022-2025 роки.

Розглянули та схвалили проєкт рішення сесії селищної ради «Про коригування кошторисної частини  проектно-кошторисної документації «Будівництво системи каналізації смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

Прийняли рішення про затвердження акту обстеження нежитлової будівлі на території села Сосонка, що має ознаки безхазяйного майна. Також затвердили перелік об’єктів  на території Стрижавської селищної територіальної громади, які можуть використовуватися як реквізит адреси.

Затвердили рішення про забезпечення функціонування на території громади інформаційно-консультативних пунктів в рамках всеукраїнської кампанії «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА».

Також розглянули та затвердили ряд питань, що стосуються соціального захисту населення, бюджету та захисту дітей.