Лаврівчани відзначають престольне свято та день рідного села

Дата: 08.11.2022 09:25

Фото без описуСьогодні лаврівчани відзначають престольне свято великомученика Дмитра та день рідного села.

На початку XVIII століття у цій місцевості було близько  30 садиб, однак поселення швидко розросталося, бо й сама територія спонукала до розвитку. Річка Південний Буг, достатня кількість вологи для садівництва — такі добрі умови дозволяли вирощувати городину і планувати майбутнє.

Сучасна Лаврівка має школу, будинок культури, а нещодавно тут відкрився пункт здоров’я. Люди прагнуть комфорту та мирного життя. Утім, у час випробувань готові брати на себе відповідальність, захищати рідну землю, допомагати іншим.
Щиро бажаю вам, лаврівчани, духовного зростання, єдності та достатку! Розвивайтесь і міцнійте у дружній родині Стрижавської громади!