Медвідка відзначає день села та престольне свято храму великомучениці Параскеви-П’ятниці

Дата: 10.11.2022 12:54

Фото без описуЦьому населеному пункту майже три з половиною століття. Відомий він своєю старовинною дерев’яною церквою, яку колись збудували коштом самих селян — на їхні пожертви. Саме тут раніше навчали грамоти дітей, адже при храмі працювала парафіяльна школа.

Показовий факт: жителі Медвідки завжди прагнули розвитку. Цей орієнтир не змінився і нині. Маючи потребу у реставрації сільської церкви, влітку гуртом взялися до справи — замінили аварійні частини конструкції, пофарбували будівлю.

Після ранкового богослужіння голова громади Михайло Демченко подякував людям за активну участь у житті рідного села і громади.

Щиро побажав медвідчанам здоров’я, злагоди у родинах, сили духу і віри у перемогу України!