Михайло Демченко привітав працівників радіо, телебачення і зв'язку з професійним святом

Дата: 16.11.2022 13:15

Фото без описуПравдива і чесна інформація та надійний зв’язок — важливий ресурс, потрібний для перемоги. Роботу телевізійників, радійників та усіх, хто дбає про безперебійний інтернет, наша громада переосмислила в умовах війни. У перші дні після вторгнення новин чекали більш жадібно, аніж доброї погоди у сезон жнив. Так само й нині очікуємо на звістки з фронту.

Завдяки допомозі журналістів та через власні інтернет-платформи ми гуртуємо наших волонтерів, збираємо допомогу для військових, попереджаємо про небезпеку, розповідаємо про нові можливості у Стрижавській громаді.

Кожен чесний проукраїнський канал інформування — на вагу золота.

Тож вітаючи із професійним днем, щиро бажаю усім причетним витримки, неупередженого погляду на події, безпечних умов праці!

Перемоги і миру нам усім!