Престольне свято Свято-Михайлівського храму та день села відзначили сьогодні у Сосонці

Дата: 21.11.2022 18:13

Фото без описуЗабілило снігом вулиці і поля у Стрижавській громаді. Старші люди кажуть, що то Архістратиг Михайло їде по землі на білім коні.

Урочиста і піднесена атмосфера сьогодні панувала у Свято-Михайлівському храмі.  Місцеві жителі відзначають престольне свято та день села у Сосонці

На ранкове богослужіння завітав голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко та староста села. Головні молитви звучали на рідну громаду й України, мир на нашій землі та захист воїнів.

Очільник громади привітав сосончан зі святами. Він побажав не втрачати сили духу, згуртовуватись та вірити у перемогу! «Нехай час випробувань стане часом єдності та нових можливостей!» - зазначив Михайло Іванович.

Грамотою Митрополита Вінницького і Барського Симеона нагороджено релігійну громаду Архістратига Михаїла с.Сосонка Вінницького району Вінницько-Барської єпархії ПЦУ за заслуги перед Православною Церквою України.

Більше чотирьохсот років існує поселення на цій території. Земля благодатна, адже поруч і ліс, і річка. У давні часи Сосонка належала доньці землевласника Федора Стрижавського. Люди тяжко працювали і весь час мріяли бути господарями своїх угідь.

Пам’ятає село повстання і боротьбу, Голодомор і буремні роки Другої світової. Всього вистачає в його історії.

Нині у складі Стрижавської громади Сосонка пише нові сторінки свого літопису. За час війни село встигло прийняти чимало вимушених переселенців і долучитися до волонтерської роботи.

Тримаємо духовний фронт!

Миру і добра — у кожну оселю!