У Стрижавці відбулася відкрита першість ДЮСШ "Десна" з баскетболу

Дата: 23.11.2022 12:13

Фото без описуЦими вихідними у селищі Стрижавка відбулися змагання з відкритої першості дитячо-юнацької спортивної школи «Десна» Стрижавської селищної ради з баскетболу серед юнаків 2008 років народження та молодші на підтримку Збройних сил України.

Позмагатися приїхали команди з ДЮСШ «Авангард» (м. Калинівка) та ДЮСШ (м. Козятин).

Баскетболісти команди "Авангард" зайняли перше місце. Друге місце посіла команда з Козятина. Бронзовими призерами стала команда «Десна» зі Стрижавки.

У спортивному залі  багато було азарту, маса вражень та емоцій. Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Федерація баскетболу Вінницької області висловила подяку організатору змагань Світлані Скорищенко.