Ветерани 55+ на Вінниччині змагалися за першість у волейболі

Дата: 29.11.2022 16:00

Фото без опису27 листопада у Стрижавській громаді проведено змагання з волейболу серед ветеранських команд (55+) територіальних громад Вінниччини на підтримку ЗСУ «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ». На змаганнях збирали кошти для допомоги військовим.

У першості Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед ветеранських команд (чоловіки 55+) змагалося 5 команд – Стрижавської, Самгородоцької, Крижопільської і Ладижинська територіальних громад та «Газовик» із м.Вінниця.

Як зазначив голова Вінницької обласної територіальної організації ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк, попри складний час в Україні, він впевнений, що сила духу та єднання, які панують під час змагання, приведе до спільної перемоги.

Начальниця відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк від імені голови Стрижавської громади Михайла Демченка привітала учасників змагань. Вона зазначила, що ветерани 55+ показують сьогодні дух звитяги та незламності: «Такі змагання показують нам: які б події не відбувалися зовні, ми сильні в середині. Таким чином, ми обов’язково дійдемо до перемоги, тому що це прекрасний приклад для підростаючого покоління. Не потрібно падати духом, плакати, переживати, а потрібно боротися. І саме в боротьбі ми здобудемо перемогу».

Серед запрошених гостей на змаганнях були голова Вінницької обласної федерації з волейболу Микола Чумак та голова районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі.

Отож, результати змагань:

1 місце - Крижопільська територіальна громада («Квадратний метр»);

2 місце - Стрижавська територіальна громада;

3 місце - «Газовик» з Вінницької міської територіальної громади;

4 місце - Ладижинська територіальна громада;

5 місце - Самогородцька територіальна громада.

Усі зібрані кошти будуть передані на допомогу ЗСУ.

Слава Збройним силам України!