Захищаючи Батьківщину загинув наш земляк - Віктор Ляшко!

Дата: 30.11.2022 16:52

Фото без описуЗнову втрата у Стрижавській громаді…

Війна забрала життя старшого лейтенанта танкових військ Віктора Ляшка. 25 листопада на околиці Райгородка Луганської області він не вийшов з бою.

Віктор Миколайович родом з Мізяківських Хуторів. Там же закінчив сільську школу.

Після служби в армії юним хлопчиною прийшов працювати на підприємство, яке нині називається КП «Вінницька транспортна компанія». Віддав цій роботі 30 років. Працював водієм трамваю.

У колективі його згадають лише добрими словами, адже був веселим і людяним, майстром своєї справи і патріотом рідного краю.

2014-го пан Віктор пішов захищати Україну у зону АТО, а з початком повномасштабного вторгнення його у числі перших призвали до лав ЗСУ.

У липні, переживши поранення та пройшовши реабілітацію, наш земляк знову повернувся на фронт. Віктор Ляшко був з тих, хто не зміг би спостерігати здалеку за ворожими атаками – він відчував внутрішню потребу особисто боронити Батьківщину.

22 вересня йому виповнилося 54 роки. Це вік мудрості та енергії, коли можна було б тішитись трьома дітьми та маленьким восьмимісячним онуком, який був особливою радістю дідуся.

Ніщо і ніколи не зможе замінити дружині та всім близьким найдорожчу людину.

Про дату і місце живого коридору для загиблого захисника та церемонію прощання повідомимо додатково.

Світла пам'ять герою!

Вічна слава!