До всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проведено зустріч з поліцейськими офіцерами громади

Дата: 05.12.2022 12:38

Фото без описуЩорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тож, 30 листопада у Стрижавській селищній раді відбулася зустріч щодо питань міжвідомчої взаємодії суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству з поліцейськими офіцерами громади Стрижавської територіальної громади Віталієм Коливайлом, Петром Марчуком та інспектором СЮП Веронікою Руренко.

Участь у заході взяли керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Олеся Марцинюк, старости Микола Демченко, Ірина Лісова, та Яна Пушечнікова, працівники відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення селищної ради, служби у справах дітей селищної ради,  КУ «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради, Комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

Під час зустрічі було зосереджено увагу на таких питаннях, як: протидія домашньому та ґендерно зумовленому насильству, висвітленню статистики звернень громадян щодо вчинення домашнього насильства. Також, обговорили питання захисту прав дітей та внутрішньо переміщених осіб, як особливо незахищеної верстви населення в умовах сьогодення, від будь-яких проявів насильства.

По завершенню відбулося обговорення проблемних питань та підбиття підсумків заходу.