У Стрижавській громаді попрощалися із загиблим Героєм Віктором Ляшком

Дата: 05.12.2022 14:17

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта.

У Стрижавській громаді 3 грудня, провели в останню дорогу 54-річного  Віктора Миколайовича Ляшка.

Віктор народився 22 вересня 1968 року в с. Мізяківські Хутори. Там же закінчив сільську школу.

Після служби в армії юним хлопчиною прийшов працювати на підприємство, яке нині називається КП «Вінницька транспортна компанія». Віддав цій роботі 30 років. Працював водієм трамваю.

У колективі його згадають лише добрими словами, адже був веселим і людяним, майстром своєї справи і патріотом рідного краю.

2014-го пан Віктор пішов захищати Україну у зону АТО, а з початком повномасштабного вторгнення його у числі перших призвали до лав ЗСУ.

У липні, переживши поранення та пройшовши реабілітацію,  знову повернувся на фронт. Віктор Ляшко був з тих, хто не зміг би спостерігати здалеку за ворожими атаками – він відчував внутрішню потребу особисто боронити Батьківщину.

Віктор Ляшко, вірний військовій присязі, з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок - до останнього захищав Батьківщину, суверенітет та незалежність України. 25 листопада під час ведення бойових дій на південно-східній околиці населеного пункту Райгородка Луганської області  загинув наш земляк, старший лейтенант танкових військ.

Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, колеги,  військовослужбовці, представники влади,  духовенство та мешканці громади. Востаннє нашому земляку віддали військові почесті на місцевому кладовищі. На честь воїна пролунав трикратний військовий салют.

У Віктора залишилися, дружина, донька, два сина та онук.

Вічна пам’ять Віктору та всім, хто поклав життя за Україну!
Стрижавська селищна рада висловлює співчуття родині і близьким загиблого. Світла пам’ять про Віктора назавжди залишиться у серцях мешканців громади.

Спочивай з миром, Герою!