Привітання Михайла Демченка з Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 10:07

Фото без опису285 днів Україна стоїть стіною, стримуючи ворога і метр за метром посуваючи його зі своїх територій.

Стоїть, приголомшуючи весь світ власною силою та незламністю.

Наш феномен і наша гордість — воїни Збройних сил України. Найміцніше військо у світі, адже воно успішно протистоїть чисельнішому за себе нападнику.

Уже давно немає межі між тими, хто обрав службу в армії за професію, і тими, хто взяв до рук зброю у силу нинішніх обставин. Усі вони — професіонали, об’єднані великою любов’ю до Батьківщини і бажанням зберегти її цілісність та незалежність.

У лавах ЗСУ служить чимало земляків зі Стрижавської громади. Колишні освітяни, аграрії, підприємці свідомо стали на захист батьківської землі і нашого спільного мирного майбутнього.

Дорогі наші воїни, пишаємося вами, віримо у вас та перемогу!

Витримки вам, стійкості духу та якнайшвидшого повернення додому!

Знайте, що рідна громада чекає своїх героїв!