Ще одне авто поїхало зі Стрижавської громади на фронт

Дата: 07.12.2022 14:36

Фото без опису06 грудня Стрижавська громада відправила ще один автомобіль «Volkswagen» на передову! Ключі та документи від автомобіля «Volkswagen» отримав наш земляк Василь Чекотун, і вже зовсім скоро машина допомагатиме бійцям 65-ої бригади ЗСУ бути більш мобільними на передовій.

«Приємно усвідомлювати, що у громаді є небайдужі люди, які вкладають у підтримку української армії свої зусилля, час та фінансові пожертви. Щиро дякую кожному, хто став частиною цієї важливої ініціативи!» - зазначив голова громади Михайло Демченко.

Очільник громади подякував нашим підприємцям Олексію Бойко, Павлу Соломко, Івану Ваколюку, які придбали автомобіль для ЗСУ та усім хто долучилися до ремонту і фарбування авто.

Нехай автівка служить на передовій надійно, до перемоги!