На засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування нагородили депутаток Стрижавської селищної ради

Дата: 07.12.2022 18:35

7 грудня відбулося урочисте засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради.

В засіданні Координаційної ради  взяли участь голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, а також Прем’єр-міністр 2016-2019 років Володимир Гройсман.

У ході  урочистого засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради вручили Почесні грамоти та Подяки  депутатам місцевих рад, кращим співробітникам органів місцевого самоврядування та поліцейським офіцерам громад.

Депутаток Стрижавської селищної ради Тетяну Дзигаленко та Галину Бабенко нагородили Почесними грамотами Вінницької ОВА та обласної Ради за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади області та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко подякував за увагу до проблем та успіхів громади голові Вінницької обласної Ради Вячеславу Соколовому, начальнику Вінницької ОВА Сергію Борзову, Вінницькому міському голові Сергію Моргунову та Володимиру Гройсману, який свого часу ініціював процес децентралізації, позитивний результат якої ми з вами нині спостерігаємо.