Домашнє насильство. Безпека для дитини

Дата: 05.12.2022 12:07

Фото без описуДепартамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Безпека для дитини.

Коли Тебе б’ють, штовхають, щипають, кидають в тебе різними предметами, обзивають та кричать на тебе, кривдять на твоїх очах маму або тата сестричку чи брата, чи інших родичів - ти маєш право на захист! Це - порушення твоїх прав!

Твої правила безпеки:

- Знати напам’ять адреси, номери телефонів та імена людей, яким ти довіряєш.

- Мати номери телефонів дільничного інспектора, соціальної служби та телефону довіри.

- Не дозволяти принижувати та ображати себе.

- Якщо тобі загрожуватиме небезпека, ти маєш тікати, кричати, привертати до себе увагу.

- Якщо із тобою трапиться щось недобре, - негайно розкажи людям, яким довіряєш.

- Пам’ятай про телефони спеціального та негайного виклику: «102» (поліція), «103» (швидка медична допомога).

Департамент соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 т. (0432) 61-16-80 «Лінія довіри» з питань попередження домашнього насильства за номером: 0 800 75 04 75 (дзвінки безкоштовні та конфіденційні)