Жителі Стрижавської громади долучилися до акції «День донора»

Дата: 14.12.2022 14:08

Фото без описуБригада лікарів здійснювала забір крові на базі КНП "Стрижавська амбулаторія загальної практики сімейної медицини".

Черга бажаючих пожертвувати необхідною кількістю крові цього дня була набагато більша ніж зазвичай.

Потреба у препаратах плазми існує завжди, але сьогодні вона особливо актуальна для наших поранених  військових, які перебувають на лікуванні у медичних госпіталях Вінниччини.

В країні йде війна і кожен добрий вчинок в підтримку ЗСУ - безцінний. Для тих,  хто не має можливості допомогти нашим воїнам в інший спосіб - це прекрасна нагода зробити  свій  особистий внесок у порятунок їх життів, ставши волонтером крові.

Саме з цією метою до Стрижавської амбулаторії загальної практики сімейної медицини прийшли як постійні донори громади, так і люди, які не змогли залишитись осторонь і стали здавачами  вперше.  Серед тих, хто відгукнувся - люди з рідкісними донорськими  групами.

Виїзна бригада лікарів цього дня прийняла 32 донори, які здали близько 16 літрів крові. Долучилися жителі селища Стрижавка, сіл Мізяківські Хутори, Пеньківки та Сосонки. Там не було випадкових людей, всі вони - "добровольчий донорський батальйон", який у свій спосіб рятує життя.

Про організацію наступного дня забору крові обов'язково поінформуємо, адже її потреби сьогодні, на жаль,  зростають щодня.