Михайло Демченко привітав дітлахів громади З Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 10:15

Як би не намагались росіяни зламати наше звичне життя, але на процес творіння дива вони не можуть вплинути.

І сьогодні Святий Миколай все одно завітав до мільйонів осель в усій Україні. Знаю, що прийшов він і до діток Стрижавської громади, щоб підтримати їх у ці непрості часи.

Наша малеча – смілива, мужня і надзвичайно кмітлива. Маленькі жителі громади старанно навчаються, попри вимкнення електроенергії, повітряні тривоги і не завжди стабільний зв'язок. Вони займаються волонтерством, допомагають вимушено переселеним одноліткам, створюють листівки для українських захисників.

Нині ще більше, ніж раніше, дітки потребують добрих чудес, а дорослим цілком під силу стати посланцями Святого Миколая.

Тож вітаючи зі святом, щиро бажаю нам усім бути уважними і добросердечними, ділитись своїм теплом та підтримувати інших.

І не лише цього особливого дня!

Голова Стрижавської

територіальної громади                              Михайло Демченко