Дітей громади привітали з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 20:00

Фото без описуЩирі емоції та відкриті посмішки. Маленькі козаки, яскраві зірочки, казкові принцеси. Діти залишаються дітьми за будь-яких обставин, і до цьогорічного Дня Святого Миколая готувались так само творчо, як і завжди.

Який би настрій не був у кожного українця, як би важко не було усім нам. Але ми не можемо дозволити, щоб наші діти залишилися без новорічних свят.

І сьогодні Святий Миколай завітав до дітлахів Стрижавської громади. Новорічні ранки пройшли у Мізяківських Хуторах, Лаврівці, Стрижавці і Сосонці. Усі діти, у тому числі ті, хто зараз не відвідує навчально-виховні заклади, отримають подарунки до свят.

Привітати малечу з новорічно-різдяними святами завітали голова територіальної громади Михайло Демченко та начальниця відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Світлана Томусяк.

Очільник громади привітав дітей з Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними святами. Подякував малечі та педагогічним колективам за подарований настрій! «Спасибі захисникам і захисницям України за те, що у нас є можливість організовувати такі свята для дітей» - наголосив Михайло Демченко.

На черзі - новорічні зустрічі в інших населених пунктах нашої громади.

Слава Україні!