Стрижавські футболісти чемпіони дитячого Кубку з футболу «Стрижавка СUP-2022»

Дата: 27.12.2022 16:50

Фото без описуДнями в спортивному залі КЗ «Сосонський ліцей» під патронатом голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка уже вдруге відбувся дитячий Кубок з футболу «Стрижавка СUP-2022».

На спортивний захід завітали голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко,  голова Вінницької районної федерації футболу Олександр Мельник, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту,  культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк, директор КЗ «ДЮСШ «Десна» Андрій Заводян, староста Сосонського старостинського округу Микола Демченко та директор Сосонського ліцею Людмила Кугай.

Провідна мета заходу – популяризація футзалу серед учнів громади та різних куточків України, підвищення спортивної майстерності, пропаганда здорового способу життя  та формування збірної команди.

Видовищно і професійно зіграли команди КЗ «ДЮСШ «Десна» Стрижавської селищної ради, ФК «Олімпієць» з Житомира, ФК «Локомотив» з Вінниці та КЗ «ДЮСШ Калинівської міської ради».

Голова громади Михайло Демченко подякував футболістам за подаровані емоції. Побажав усім спортсменам нових яскравих змагань у прийдешньому році!

Усі спортсмени продемонстрували свої знання та навички у міні-футболі і захопили усіх вболівальників майстерною грою. Перемогу здобула команда ДЮСШ «Десна» з Стрижавки, ФК «Олімпієць» з Житомира, ІІІ місце ФК «Локомотив» з Вінниці та четверте місце  КЗ «ДЮСШ Калинівської міської ради».

Кращий захисник - Артем Герасимчук з Житомира, MVP гравець – Матвій Олійник - ДЮСШ «Десна» (Стрижавка), кращий нападник - Андрій Літвінчук (Калинівка), кращий воротар – Мирослав Шкурпала (Вінниця).

Переможців нагороджено кубками, медалями і грамотами.