Депутати Стрижавської селищної ради затвердили бюджет громади на 2023 рік

Дата: 27.12.2022 15:00

Голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко разом із депутатами підбили підсумки за рік на черговій 56 сесії Стрижавської селищної ради.

На сесії затвердили бюджет громади на 2023 рік. Він є соціально спрямованим. Видатки будуть направлені на фінансування соціально-культурної сфери та заходів, пов’язаних із соціальним захистом населення, зокрема: освіту, охорону здоров’я, культуру, фізичну культуру і спорт, соціальний захист та соціальне забезпечення.

"Рік був складним, сповненим викликів та випробувань, але громада впоралась. Готуємось жити і працювати далі. Неодноразово у терміновому порядку збирались на позачергові сесії, щоб швидко прийняти важливе для жителів громади рішення. Нехай наступний рік буде мирним", - наголосив селищний голова.

Очільник громади висловив щиру вдячність депутатському корпусу за роботу у надскладних умовах.

Усі питання порядку денного були ухвалені депутатами селищної ради.