Депутати Стрижавської селищної ради затвердили бюджет громади на 2023 рік

Дата: 27.12.2022 15:00

Фото без описуГолова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко разом із депутатами підбили підсумки за рік на черговій 56 сесії Стрижавської селищної ради.

На сесії затвердили бюджет громади на 2023 рік. Він є соціально спрямованим. Видатки будуть направлені на фінансування соціально-культурної сфери та заходів, пов’язаних із соціальним захистом населення, зокрема: освіту, охорону здоров’я, культуру, фізичну культуру і спорт, соціальний захист та соціальне забезпечення.

"Рік був складним, сповненим викликів та випробувань, але громада впоралась. Готуємось жити і працювати далі. Неодноразово у терміновому порядку збирались на позачергові сесії, щоб швидко прийняти важливе для жителів громади рішення. Нехай наступний рік буде мирним", - наголосив селищний голова.

Очільник громади висловив щиру вдячність депутатському корпусу за роботу у надскладних умовах.

Усі питання порядку денного були ухвалені депутатами селищної ради.