Стрижавська селищна рада запрошує отримати подарунки для дітей

Дата: 27.12.2022 16:49

Фото без описуШановні жителі громади!

Стрижавська селищна рада запрошує батьків дітей віком від 0 до 6 років, які проживають на території Стрижавської територіальної громади та не навчаються у закладах освіти, у тому числі дошкільних, для отримання новорічного подарунка!

Мешканців Стрижавки та селища Славного просимо звернутися до Стрижавської селищної ради за адресою: вул. 40-річчя Перемоги, 7 (другий поверх), смт Стрижавка.

Мешканців Лаврівського, Пеньківського, Мізяківсько-Хутірського та Сосонського старостинських округів прохання звернутися до ваших старост.

При собі просимо мати документ, що посвідчує особу, одного з батьків та свідоцтво про народження дитини.

Додаткову інформацію можете отримати за телефонами: 0 (432) 58-52-96, 0 67 322 7377.