З новорічними святами привітали вихованців Стрижавського дитячого будинку-інтернату

Дата: 29.12.2022 14:25

Фото без опису28 грудня голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко спільно з представниками служби у справах дітей привітали вихованців Стрижавського дитячого будинку-інтернату з прийдешніми новорічними святами.

Зараз там проживають 165 вихованців і вихованок. Це діти з особливостями фізичного та розумового розвитку. Діти, які зростають поза родинами під фаховим супроводом педагогічного колективу інтернату.

Заклад від початку війни прийняв до себе також підлітків з гарячих регіонів України. Тут вони поволі відновлюються після пережитих жахіть.

Дітям багато для щастя не потрібно, головне увага, тепло та щире серце. Тому веселою колядою для вихованців заспівав новостворений молодіжний колектив — етно-гурт «Зелен-Рута». Діти підспівували разом із артистами та дякували гучними оплесками. Посадовці подарували дітям солодкі новорічні подарунки.

Розвиток фізичної активності – на чільному місці в інтернаті. Заклад має потужну футбольну команду, яка зовсім недавно повернулась з бельгійського міста Русдалі, де 15-18 грудня пройшов Різдвяний кубок Європи з футзалу Спеціальної Олімпіади 2022.

Стрижавчани привезли додому нагороду за почесне 5-е місце, гідно представивши Україну серед 12 Європейських країн.

Очільник громади привітав футболістів з успішною грою, а директорові інтернату Василю Ліцькому подякував за багаторічну сумлінну працю і турботу про колектив та вихованців.