Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 02.01.2023 15:33

30 грудня під головуванням Стрижавського селищного голови Михайла Демченка відбулось засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради.

Члени виконкому затвердили перелік основних питань, що плануються на розгляд виконавчого комітету селищної ради у 2023 році та план роботи основних заходів що будуть проводитись у виконавчому комітеті селищної ради в І кварталі 2023 року. Схвалили проєкт рішення про зміни до Програми економічного і соціального розвитку Стрижавської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Також прийнято рішення про організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту на території Стрижавської селищної територіальної громади.

В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались питань захисту прав дітей, обстеження зелених насаджень на території ТГ, відзначення ювілярів, передачу у приватну власність квартири, упорядкування нумерації житлових будинків.