Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 02.01.2023 15:33

Фото без опису30 грудня під головуванням Стрижавського селищного голови Михайла Демченка відбулось засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради.

Члени виконкому затвердили перелік основних питань, що плануються на розгляд виконавчого комітету селищної ради у 2023 році та план роботи основних заходів що будуть проводитись у виконавчому комітеті селищної ради в І кварталі 2023 року. Схвалили проєкт рішення про зміни до Програми економічного і соціального розвитку Стрижавської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Також прийнято рішення про організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту на території Стрижавської селищної територіальної громади.

В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались питань захисту прав дітей, обстеження зелених насаджень на території ТГ, відзначення ювілярів, передачу у приватну власність квартири, упорядкування нумерації житлових будинків.