Віліна Лендя з Мізяківських Хуторів посіла призове місце на фестивалі «Місто над Бугом»

Дата: 03.01.2023 16:12

Фото без описуДівчинка займається у вокально-хоровому відділі Вінницької дитячої музичної школи №2. Нещодавно вона взяла участь у фестивалі «Місто над Бугом», де виборола друге місце у номінації «Вокальний спів».

У свої тринадцять, дівчинка обожнює співати та грати на фортепіано, підбирати музику до улюблених віршів, а також дуже любить малювати, грати в шахи та має відмінні результати у шкільному навчанні. Про це повідомила її викладачка Світлана Жевачевська.

Як каже сама Віліна: «Музика – це моє життя! Мрію стати викладачем вокалу, навчати діток співу. А найзаповітніша мрія – це представляти нашу Україну на Євробаченні».