Родини пільгової категорії Стрижавської громади отримали гуманітарну допомогу

Дата: 04.01.2023 16:30

Фото без описуПід час новорічно-різдвяних свят начальниця відділу соціального захисту та соціального забезпечення Стрижавської селищної ради Ольга Тютюнник спільно з старостами та представниками релігійної громади «Нове життя» відвідали родини пільгової категорії. Це багатодітні сім'ї, родини, що опинились в важких життєвих обставинах з різних обставин та сім’ї вимушено переселені.

Вони привітали їх із новорічними святами, поспілкувалися та дізналися про їхні нагальні проблеми. 17 родин Стрижавської терититоріальної громади зі Стрижавки, Пеньківки, Супрунова, Мізяківських Хуторів та Дорожного отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та солодощів для дітей від релігійної громади Церкви Євангельських Християн-баптистів «Нове життя»

Дякуємо волонтерам за допомогу та підтримку! Така співпраця вкрай необхідна і громаді, й Україні!