З 90-річним ювілеєм привітали жительку села Лаврівка

Дата: 12.01.2023 17:32

Фото без опису12 листопада свій 90-й ювілей відсвяткувала довгожителька села Лаврівка – Дудник  Настасія Никифорівна.

З нагоди поважного ювілею до іменинниці завітали голова територіальної громади Михайло Демченко, начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Ольга Тютюнник та староста Лаврівського старостинського округу Яна Пушечнікова.

Почесні гості щиро вітали ювілярку, побажали їй міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та довгих років життя.

Настасія Никифорівна може розповісти чимало про буремне минуле століття. Застала на своєму віку голодні 30-ті роки, свавілля радянської влади, жахіття Другої світової війни, повоєнну скруту і важку відбудову України після руйнації. Не думалось ювілярці ніколи, що у поважні роки знову чекатиме на перемогу і хвилюватиметься за земляків на фронті.

Важкої праці іменинниця ніколи не боялася. Працювала ланковою у колгоспі, трудилася при землі, а згодом на фермі, де вирощували молоде поголів’я. Трьох дітей разом з чоловіком виховала і поставила на ноги, тож тепер тішиться великою родиною.

Шестеро онуків та дев’ятеро правнуків – справжня радість і розрада, адже наповнюють будинок дзвінкими голосами та невпинною енергією. Поряд з молоддю і пані довгожителька почувається молодшою.

З нагоди ювілею вручили пані Настасії грамоту Стрижавської селищної територіальної громади за багаторічну  плідну самовіддану працю, вагомий особистий внесок у розвиток громади, виховання молоді на трудових  традиціях українського народу, активну життєву позицію та з нагоди 90-річчя від Дня народження.

Вітаємо іменинницю та її  родину з таким святом, бажаємо всім здоров’я, благополуччя та процвітання.