День пам'яті «кіборгів» Донецького аеропорту

Дата: 16.01.2023 10:00

Фото без опису242 дні тримали оборону Донецького аеропорту українські «кіборги». У ці січневі дні ми вшановуємо пам’ять цих нескорених і мужніх воїнів.

ДАП був не просто точкою на карті Донеччини. Цей колись абсолютно мирний об’єкт став символом того, що українці готові стояти за свою землю до кінця. На жаль, ціна такої стійкості – людське життя. Про це написав голова Стрижавської громади Михайло Демченко на своїй сторінці у Фейсбук.

"Понад двісті воїнів загинули під час оборони аеропорту, а через вісім років ворог прийшов в інші міста України, щоб знову спробувати зламати наш дух. І вкотре наші герої стають пліч-о-пліч. І вкотре населені пункти перетворюються на фортеці. Немає у нас іншого шляху, як битися з окупантами за свою незалежність" - додав Михайло Демченко.

Шануймо подвиг «кіборгів»! Допомагаймо тим, хто захищає Україну!

Вічна і світла пам’ять воїнам, які назавжди залишилися під руїнами Донецького аеропорту.

Герої не вмирають!