Коляда у громаді: зібрали кошти на авто для військових

Дата: 18.01.2023 14:27

Спільні дії завжди дають результат. І ось лише один приклад: коляда у Стрижавській громаді зібрала чималу суму на ще одне авто для наших захисників і захисниць. Зокрема для військових 120-ї бригади ТрО Збройних сил України.

Разом з жителями громади наколядували 103 908 гривень. Вчора в актовій залі Стрижавської селищної ради голова громади Михайло Демченко спільно з колядниками передали кошти дружині військового з Мізяківських Хуторів Олені Головні. Її чоловік Віктор зараз боронить Україну. Про те, що захисники потребують автівки, розповіли рідні. Громада долучилася!

У храмі архистратига Михаїла у Сосонці, колядуючи селом, зібрали 43 750 грн. До коштів додали освячені хрестики та різдвяну свічку, які оберігатимуть воїнів на передовій.

Маленькі сосончани Уляна, Святослав і Назар Бабенки наколядували 15 158 грн і доповнили свою частку солодощами.

10 тисяч гривень передав на авто молодіжний етно-гурт «Зелен-Рута». Вокалісти звеселяли наші серця впродовж новорічно-різдвяних свят і у такий спосіб теж долучилися до важливої місії.

Стрижавська селищна рада та керівники освітніх закладів разом зібрали 35 тисяч гривень і додали до них побажання швидшої перемоги над росією.

«Я впевнений, що автівка, котру невдовзі придбають для військових, матиме особливий захист – нашу з вами віру, закладену у прадавніх українських колядках. Вони надихають, єднають і підживлюють силу духу. Щиро вдячний усім колядникам рідної громади! Єднаймося! Працюймо! Допомагаймо воїнам!» - наголосив голова громади Михайло Демченко!

Разом переможемо. Слава Україні! Слава ЗСУ!