У Стрижавському ліцеї №2 встановлено систему очищення води

Дата: 20.01.2023 10:00

Фото без описуНавіть в умовах війни Стрижавська громада продовжує розвивати напрями, прописані у Стратегії розвитку. Здоров’я дітей – один з таких. Зміцнювати його допоможе система очищення води, встановлена у Стрижавському ліцеї №2.

Раніше така ж система запрацювала у ліцеї №1 у Стрижавці. В майбутньому такі очисні системи будуть облаштовані в інших навчальних закладах громади.

Чому це важливо? Тому що діти повинні вживати якісну питну воду, без шкідливих домішок та хлору, який використовувався раніше для знезараження.

Унікальність очисної станції, яка зараз працює у Стрижавському ліцеї №2, у тому, що вона забезпечує дев’ять стадій обробки похідної води. Її насичують корисними для організму мінералами.

Є можливість чітко контролювати кількість рідини та фільтрацію автоматично, без втручання обслуговуючого персоналу.

Сповіщувачі контролю напруги полегшують цей процес в умовах проблем з енергетикою.

В ліцеї облаштовано два бювети, де кожен охочий може у будь-який час втамувати спрагу. Окремо слід сказати і за шкільну їдальню, де встановлено великий фільтр. Вода, яку кухарі використовуватимуть для приготування їжі, також очищена.