Повідомлення!

Дата: 24.01.2023 14:50

Фото без описуПовідомлення про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території для розміщення нової садової (дачної) забудови на земельних ділянках, з кадастровими номера 0520684000:06:003:0012 та 0520684000:06:003:0013 загальною площею 3,00 га, на території Стрижавської територіальної громади с. Переорки за межами населеного пункту, Вінницького району, Вінницької області».
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Стрижавська селищна рада Вінницького району Вінницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) Дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детальний план території для розміщення нової садової (дачної) забудови на земельних ділянках, з кадастровими номера 0520684000:06:003:0012 та 0520684000:06:003:0013 загальною площею 3,00 га, на території Стрижавської територіальної громади с. Переорки за межами населеного пункту, Вінницького району, Вінницької області» розпочато з дня її оприлюднення на сайті Стрижавської ТГ (https://stryzhavska-rada.gov.ua.) та триватиме 15 днів.

б) Зауваження і пропозиції подаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника надаються протягом 15 днів з дня оприлюднення.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Стрижавська селищна рада, що знаходиться за адресою: 23210, Вінницька обл., Вінницький р-н, смт Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7 тел. (0432) 58-52-96, (0432) 58-53-33, E-Mail адреса:info@stryzhavska-rada.gov.ua. Відповідальний за організацію розгляду: Начальник відділу містобудування і архітектури апарату Стрижавської селищної ради Рудий Володимир Степанович.

Заява