Друге навчальне півріччя: як працюють освітні заклади громади?

Дата: 24.01.2023 16:30

Фото без описуМинуло вже два тижні від початку другого навчального півріччя у школах і дитсадках Стрижавської громади.

Навчально-виховний процес охоплює зараз 80% дітлахів дошкільного та шкільного віку. А серед учнів цей показник аж 98%!

7 закладів загальної середньої освіти працюють у змішаному форматі. Тобто частину роботи школярі виконують на уроці під безпосереднім керівництвом учителя, а частину – самостійно через електронні ресурси.

Наявність обладнаних місць в укриттях дозволила налагодити саме такий варіант навчання. Безпека дітей і педагогів – понад усе.

Також практикуємо ротаційну модель «змішаного навчання». Вона передбачає, що діти відвідують школу почергово. Скажімо, один тиждень виходять 6, 8 та 10 класи, а інші паралелі працюють дистанційно. Наступного тижня класи міняються ролями.

Першачки щодня відвідують школу і навчаються очно. Щоб прийняти таке рішення враховано побажання батьків та загальну безпекову ситуацію у нашому регіоні.

Також батьки мали право самостійно обирати формат навчання, тож маємо дітей, які постійно знаходяться онлайн навіть тоді, коли інші однокласники у школі.

За такою моделлю працюють обидва ліцеї у Стрижавці, ліцеї у Сосонці, Пеньківці, Переорках, Лаврівці та Мізяківських Хуторах.

Лише дистанційний формат зберігається у трьох закладах – Медвідській та Бруслинівській початкових школах та початковій школі Підлісного. Там наразі немає можливості облаштувати безпечні укриття.

Ясла-садок «Казка» у Стрижавці працює у звичному режимі, його відвідує 331 дитина.